Dotpay - zapłać online

Kontakt

SOSNOWIEC
ul. Nowopogońska 57
tel. 32 785 27 62
e-mail: kontakt@twojakwiaciarnia.com.pl

 

Nasze motto brzmi „kwiaty to poważna sprawa”, bo dbamy o to, aby każdy klient był obsłużony z najwyższą starannością. Dostarczamy kwiaty bez pośredników, dlatego możemy Państwu zawsze zagwarantować świeże kwiaty w przystępnych cenach. Osobiście dopilnujemy, aby zamówione kwiaty zostały dostarczone na czas, a najwyższy standard obsługi klienta jest naszym priorytetem.

Tylko u nas macie Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą przygotowującą Państwa zamówienie. Dzięki temu możecie przekazać jej swoje uwagi, sugestie i życzenia dotyczące wykonywanej kompozycji.

Nasza kwiaciarnia istnieje nieprzerwanie od 1982 roku. Jest to rodzinny biznes, który doczekał się już drugiego pokolenia właścicieli. Dzięki temu, że ponad 30 lat temu nasi rodzice rozpoczęli handel kwiatami, zgromadzili wiele doświadczeń, na których obecnie bazujemy. Dziś cenimy sobie rodzinne tradycje, ale nie zapominamy o nowoczesności. W swoich kompozycjach wykorzystujemy najnowsze trendy florystyczne. Ponadto byliśmy pierwszą w Sosnowcu kwiaciarnią oferującą zamawianie kwiatów przez internet – pierwszą stronę www uruchomiliśmy już w 2002 roku!

Oferujemy Państwu bukiety okolicznościowe (m.in. ślubne, urodzinowe, komunijne), wiązanki i wieńce pogrzebowe, a także kwiaty doniczkowe, sztuczne oraz akcesoria do pielęgnacji roślin.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas – z przyjemnością doradzimy przy wyborze kwiatów specjalnie dla Państwa!